Vzorový dům

Prohlídky vzorového domu RD

Kociánka 214/9a, 602 00 Brno, Česká republika

Prohlídky vzorového domu Mobilhouse

Staré náměstí 27a, 619 00 Brno - Přízřenice, Česká republika

Domluvte si s námi schůzku. Pro objednání prohlídky nás kontaktujte prosím minimálně 3 dny předem.

Po–Pá 7:30–17:00 hod. nebo jindy po dohodě.

Tel.: +420 702 126 860

E-mail: jordan@drevo-house.cz

RD Kociánka

Dvě podlaží, 5+KK, zastavěná plocha 171 m2

Dům na ulici Kociánka, se neblíží brněnskému funkcionalismu jen náhodou, je vzdušný, jednoduchý, maximálně funkční a nabízí nádherný výhled na Brno a hrad Špilberk. S trochou nadsázky můžeme říct, že na jeho střeše kvete louka – rostou na ní mechy a rozchodníky. Ty prodlužují životnost střechy, zajišťují lepší odhlučnění a snižují náklady na vytápění i chlazení domu. 

Nádech funkcionalismu

Dům jsme navrhli jako dvě propojené kostky a důmyslně jej rozdělili na tři zóny. Zatímco přízemí je určeno rodičům a hostům, druhé patro je celé jen a pouze pro děti. Díky tomu můžete využívat vlastní koupelnu a mít svůj osobní prostor. A až vás odloučení omrzí, můžete se zase všichni potkat v prostorném obývacím pokoji nebo v kuchyni u prostřeného stolu.

Prosklené stěny i relax přímo v okně

Stylový interiér nejvíc vyniká v záplavě denního světla, které zajišťují dvě portálová okna o šířce 5 a 4,5 metru. Stačí sáhnout po vaší oblíbené knížce a v designové relax zóně zabudované přímo v knihovně si dopřát ničím nerušený odpočinek. To vše s pohledem do zahrady. Dominantou přízemí je elegantní konzolové schodiště, které jsme zavěsili na ocelová táhla sloužící zároveň coby zábradlí.

Ekonomicky, ekologicky a zdravě

Dům jsme konstruovali jako pasivní. Je vytápěný tepelným čerpadlem a podlahovým topením, které zajišťuje i zpětný chod. To znamená, že v létě můžete interiér efektivně chladit. Do domu jsme také zabudovali rozvody vzduchotechniky s rekuperační jednotku, která snižuje náklady na topení a zlepšuje proudění čerstvého vzduchu. Díky programu Nová zelená úsporám jsme na výstavbu domu získali dotaci 540 tisíc korun a od města Brna dotaci 170 tisíc korun na zelenou střechu.

Parametry domu

Počet místností 6+kk
Zastavěná plocha 171 m2
Užitná plocha přízemí 150 m2
Užitná plocha celkem 198
Typ střechy plochá zelená extenzivní střecha
Sklon střechy

 

Modulový dům MH03 Přízřenice

Znovu se nadechnout 

Hlavně hravě. Mobilhouse MH03 hravě konkuruje domům určeným pro rodinné bydlení. Navrhli jsme jej jako kombinaci tří modulů: dva moduly MH01 vzájemně propojené modulem MH2. Prosluněný obývací pokoj a kuchyni se nám podařilo chytře oddělit. Modul dále nabízí komfortní koupelnu a tři krásné ložnice s výhledem do okolní krajiny. 

Parametry domu

Počet místností 4+kk
Zastavěná plocha 84 m2
Užitná plocha   66 m2
Typ střechy plochá
Sklon střechy

 

Přesvědčte se na vlastní oči

I vy můžete nechat vše plně v naší režii – od vyřízení stavebního povolení přes dotaci na pasivní dům až po samotnou realizaci dřevostavby na klíč. Domluvte si s námi schůzku a přijďte se podívat, jak pracujeme. Sejdeme se ve vzorovém domě v Brně.

 

Napište nám

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

zavolat
Chci ceník a katalog -