Nový domov za 4 měsíce rodiny Janovských

Nízkoenergetický bungalov 5+kk ve Šlapanicích

 

Tento nízkoenergetický jednopodlažní dům jsme postavili pro manželský pár se dvěma dospívajícími dětmi. Nenechte se zmást, nejedná se o typizovaný dům z naší nabídky. Manželé nás oslovili s jasnou představou, jak má jejich budoucí domov vypadat, a my jsme měli tu čest jim jejich přání splnit.


Nový domov za 4 měsíce

Do naší péče nám svěřili prakticky vše – zajišťovali jsme kompletní servis od zpracování projektové dokumentace, přes vyřízení stavebního povolení, až po samotnou realizaci. Celý projekt jsme stihli dokončit přesně za čtyři měsíce.


„Splnil se nám velký sen. Stěhovali jsme se z malého, patrového bytu do velkého domu bez schodů se zahradou. Teď si  užíváme první měsíce klidu, po kterém jsme dlouho toužili.“

                                                                  - MUDr. Šárka Janovská

Teplo rodinného krbu

Bungalov tvoří čtyři ložnice, obývací pokoj, dvě koupelny, komora, technická místnost a garáž. Instalovali jsme elektrické podlahové vytápění, rekuperační jednotku s rozvody vzduchu po celém domě a v ložnicích a obývacím pokoji klimatizaci. Půdní prostor chtěli manželé využívat pro skladování, proto jsme střešní vazník upravili tak, aby vznikl průchozí prostor pod hřebenem. Nádhernou atmosféru tvoří i světlovody, které vnáší do chodby situované uprostřed domu denní světlo. Pohodovou atmosféru nového domova podtrhují krbová kamna v obývacím pokoji. Posuďte sami.

 

Adresa: Brno - Šlapanice
Realizováno: duben, 2019
Rozsah prací Na klíč
Kraj Jihomoravský

Zpět na reference Brno a okolí | Zobrazit všechny reference

zavolat
Chci ceník a katalog -