Prohlídky staveb provádíme on-line

07.04.2020

Přestože momentální koronavirová situace není lehká a může se zdát, že vede ke zvolnění pracovního tempa, opak je pravdou. Alespoň tedy u nás v Dřevo-House. Pracujeme stejně jako před krizí, ba snad ještě intenzivněji než před ní.

„Všechny naše projekty jedou dál, nic nezastavujeme. Respektování veškerých vládních opatření a předpisů je pro nás samozřejmostí. Na stavbách pracujeme vždy zásadně s rouškou,“ vyjadřuje se k aktuální situaci jednatel a majitel společnosti Josef Pivoňka.

V dnešním globalizovaném digitálním světě komunikujme on-line dnes a denně. A ani dřevostavitelské společnosti nejsou výjimkou. „I před vypuknutím nákazy jsme s našimi zákazníky mnohé záležitosti vyřizovali přes e-mail nebo přes telefon,“ říká jednatel společnosti Tomáš Jordán. „Teď se k tomu navíc přidalo to, že se namísto osobních schůzek potkáváme prostřednictvím videohovorů. Dokonce i prohlídky staveb jsme začali provádět on-line. Jinak se prakticky nic nezměnilo,“ dodává.

Všemu se dá přizpůsobit. Věříme, že po odeznění první fáze krize stát sektor stavebnictví podpoří. Protože právě investice do stavebnictví, levnější hypotéky a další pobídky mohou při oživení ekonomiky sehrát klíčovou roli. Spolu to zvládneme,“ dodává optimisticky Pivoňka. 

 

Pokud máte jakýkoliv nejasnosti a dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

»zpět do archivu novinek

zavolat
Chci ceník a katalog -