Technologie

Společnost Dřevo-House s.r.o. spojuje špičkové materiály a technologie v jeden celek, a to sendvičové stěnové panely, jejímž prostřednictvím montujeme dřevostavby. Tento systém splňuje veškeré požadavky na ekologickou výstavbu v souladu s moderním způsobem života. Jako autorizovaní LOXONE partner dokážeme všechny naše domy vybavit centrální automatizací. Montáží sendvičových panelů, docílíme vysoké energetické nároky na budovy spolu s minimální spotřebou zastavěných prostor. Systém stěnových panelů je certifikovaný od státní zkušebny VVUD Praha. Tato nezávislá zkušebna provádí pravidelný dohled nad výrobou panelů.

Skladba stěnových panelů je konstruována, tak že naše domy jsou všechny již v základu nízkoenergetické. Dáváme zákazníkům na výběr mezi dvěma hlavními skladbami, EKO-House a DIFU-House.

Systém panelové montáže se provádí na předem připravenou základovou desku. Stěnové panely jsou vyráběny v naší výrobně, vybavenou kvalitním nejmodernějším nářadím, abychom zákazníkům mohli zaručit preciznost a přesnost výroby našich panelů. Na stavbu přijíždějí hotové panely, jako kompletní celky včetně okenních a dveřních otvorů. 

 

Pouze perfektně propracované detaily dělají kvalitní a dlouho trvající dílo. Pro všechny tesařské spoje používáme speciální tesařské vruty s vysokou pružností fy,k=1 000 N/mm2, které kopírují pohyby dřeva. Tím je zajištěn dokonale pevný a pružný spoj, díky kterému můžeme garantovat dlouhou životnost celé konstrukce.

 

Vysvětlivky:
EKO-HOUSE je difuzně uzavřená konstrukce.
DIFU-HOUSE je difuzně otevřená konstrukce.

 

 

1

Skladba obvodové konstrukce difuzně uzavřené EKO-HOUSE

2

Skladba střešní konstrukce difuzně uzavřené EKO-HOUSE

3

Skladba stropu/střechy konstrukce difuzně uzavřené EKO-HOUSE

4

Skladba podlahy DŘEVO-HOUSE

5

Skladba vnitřní příčky DŘEVO-HOUSE

6

Skladba stropu firmy DŘEVO-HOUSE

7

Skladba obvodové konstrukce difuzně otevřené DIFU-HOUSE

8

Skladba střešní konstrukce difuzně otevřené DIFU-HOUSE

9

Skladba stropu/střechy konstrukce difuzně otevřené DIFU-HOUSE

10

Skladba obvodové konstrukce MOBILHOUSE difuzně otevřené DIFU-HOUSE

11

Skladba vnitřní příčky MOBILHOUSE DŘEVO-HOUSE

12

Skladba podlahy MOBILHOUSE DŘEVO-HOUSE

13

Skladba stropu MOBILHOUSE DŘEVO-HOUSE

14

Skladba stropu/střechy MOBILHOUSE difuzně otevřené DIFU-HOUSE

zavolat
Chci ceník a katalog -