Čechovi: život v podhůří Nízkého Jeseníku

Bungalov 4+KKv Krnově na severní Moravě 

 

Rodina Čechových se dvěma dětmi z Krnova se rozhodla přestěhovat z bytu do rodinného domu se zahradou. Zvolili si náš jednopodlažní katalogový dům s dispozicí 4+KK Bungalov 145.

 

„Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro bungalov od Dřevo-House s inteligentním ovládáním domácnosti. Systém zná náš rytmus a ví, kdy se vrátíme domů. Před naším příchodem rozsvítí světla a místnosti předem vyhřeje na požadovanou teplotu. Přes den kdy nejsme doma, tak zbytečně netopíme a výrazně ušetříme.“

 Pavel Čech

Difuzně otevřená konstrukce

 Na základě požadavku Čechových jsme dům prodloužili o 0,5m, což nám umožnilo oproti katalogovému domu doplnit dispozici o pracovnu. Stavbu jsme navrhli jako difuzně otevřenou. Díky difuzi vodní páry, dochází ke zvýšení kvality vnitřního klima, a tím minimalizaci rizika vzniku plísní, hub a různých mikroorganismů. Také se zde lépe drží teplo a konstrukce má dobré zvukově izolační vlastnosti.

 

Ovládání přes telefon

 Čechovi se rozhodli pro inteligentní ovládání domácnosti. Žaluzie mohou ovládat jednoduše odkudkoliv – třeba z práce nebo dovolené a stejně tak si rozsvítí jednoduše přes telefon už přede dveřmi. Díky chytrému vytápění dosahují značných úspor na energiích.

 

Adresa: Krnov
Realizováno: říjen, 2019
Rozsah prací Na klíč
Kraj Moravskoslezský

Zpět na reference Ostrava | Zobrazit všechny reference

zavolat
Chci ceník a katalog -