Ondráčkovi: Pasivní dům, aktivní úspora

Moderní dům 4+kk v Měchenicích u Prahy

 

Manželé Ondráčkovi pro svého syna vybrali náš nejkomfortnější typový Moderní dům 119 s dispozicí 4 +KK a se zastavěnou plochou 119 m². Tento nadčasový bungalov nacházející se nedaleko nádrže Slapy splňuje veškeré požadavky na moderní bydlení – je stylový, funkční, ekonomický i ekologický zároveň.


„Pro našeho syna jsme chtěli to nejlepší, proto jsme zvolili bungalov právě od společnosti Dřevo-House. Máme k sobě blízko, a tak jsme nechali dřevostavbu postavit vedle domu, kde žiju já s manželkou. Všechny místnosti jsou prosvětlené, vzdušné a z každé z nich se dostanete přímo na terasu.“

- Ing. Josef Ondráček

4 v 1: větrání, chlazení, vytápění a teplá voda

V bungalovu jsme zabudovali kompaktní jednotku Pichler Pkom4 classic, která na malém prostoru sdružuje všechny potřebné funkce jako je větrání interiéru s rekuperací tepla, ohřev (případně chlazení) vzduchu a ohřev teplé vody. To vše za pomoci tepelných čerpadel a energie získané z odpadního vzduchu. Protože se jedná o pasivní dům, pomohli jsme Ondráčkovým vyřídit dotaci v programu Nová Zelená úsporám v celkové výši 345.000 Kč.

 

Adresa: Měchenice
Realizováno: květen, 2019
Rozsah prací Na klíč
Kraj Praha

Zpět na reference Praha | Zobrazit všechny reference

zavolat
Chci ceník a katalog -