Pilátovi: Z Ostravy za čistým ovzduším do Uničova

Bungalov 4+KKv Dlouhé Loučce u Uničova

 

Rodina Pilátových se dvěma dětmi se rozhodla přestěhovat z Ostravy za čistějším ovzduším do Dlouhé Loučky na Hané. Vybrali si náš jednopodlažní katalogový dům s dispozicí 4+KK Bungalov 145, který jsme pro ně postavili v pasivní variantě.

 

„Kvůli alergiím a astmatu jsme se přestěhovali za čistějším ovzduším. Díky přesunu z Ostravy do menšího města se nám podařilo zpomalit naše životní tempo a začali jsme si víc užívat i jeden druhého. Rozhodli jsme se pro dřevostavbu od společnosti Dřevo-House v pasivní variantě a musím říct, že jsme spokojení.“

- Vít Pilát 

Dýchá se nám volněji

Rodině se teď dýchá lépe – po všech stránkách. Přesunem z bytu do domu se zahradou získali Pilátovi více životního prostoru. A nejen to. V malebném podhůří Nízkého Jeseníku nedaleko říčky Oslavy si mohou vychutnávat krásy přírody a díky rekuperační jednotce s kvalitní filtrací mají čerstvý vzduch i doma.

 

Pasivní dům, aktivní úspora

Na střeše jsme instalovali 8 fotovoltaických panelů, v domě je elektrické podlahové topení a kvalitní okna . Celý bungalov jsme vystavěli ve standardní době 4 měsíce a pomohli jsme na něj vyřídit dotaci Nová zelená úsporám ve výši 340.000,- Kč. Pasivní dům Pilátovým šetří peněženku i zdraví.  

 

Adresa: Dlouhá Loučka
Realizováno: srpen, 2018
Rozsah prací Na klíč
Kraj Olomoucký

Zpět na reference Olomoucko | Zobrazit všechny reference

zavolat
Chci ceník a katalog -