Výhody dřevostavby

 

 

1

Dřevostavby vynikají výbornými tepelně technickými vlastnostmi dosaženými při menších tloušťkách konstrukcí, než klasické stavby. Výhodou je velmi rychlé vytopení objektu. Díky technologiím a konstrukčním skladbám firmy Dřevo-House s.r.o. ušetříte ročně tisíce za energie. Naše domy jsou již v základu nízkoenergetické.

2

Dřevostavbám jsou neprávem přisuzovány špatné akustické vlastnosti. Naše domy jsou vyráběny ze sendvičového panelu. Stěny, tak tvoří několik kompaktních vrstev materiálu s různou akustickou tuhostí a výbornými akustickými parametry, které Vám zaručí akustickou pohodu.  Všechny skladby, tak splňují nejpřísnější normy na hluk. V našich dřevostavbách vládne prostě pohoda a klid.

3

Kompletní dokončení domu garantujeme zákazníkovi v rozmezí 3-4 měsíců. Zaleží na nárocích samotného klienta. Samotná montáž hrubé stavby je kompletní během pěti dnů. Na stavbu jsou dovezeny již kompletní panely včetně okenních a dveřních otvorů. Stěny jsou již zatepleny fasádním polystyrenem, nebo minerální vatou v závislosti na volbě systému skladby. Díky vysoké prefabrikaci, dochází k eliminaci vlivem počasí. Díky čemuž mají stavby hladký průběh i během zimního období.

4

Stavební systém Dřevo-House s.r.o. odpovídá nejpřísnějším českým i evropským normám a podléhá pravidelným kontrolám nezávislé zkušební laboratoře VVUD Praha. Garantujeme nezávadnost a nejvyšší možnou kvalitu materiálů užitých ve stavbě.

5

Obáváte se, že dřevo je křehký materiál a dům ze dřeva nemůže vydržet. Dřevo je nejstarší stavební materiál. Což dokladují naše roubenky a stavby ze dřeva, které stojí několik staletí. Celé Benátky stojí na dřevěných pilířích, které doslova drží město nad vodou už 800 let.

Neexistuje jiný přírodní materiál, který by měl lepší pevnost a pružnost s přihlédnutím k jeho hmotnosti!

Za kvalitou našich dřevostaveb si stojíme, proto na nosnou konstrukci našich domů poskytujeme záruku 10 let.

6

Moderní dřevostavby mají výrazně tenčí obvodové stěny a příčky, díky čemuž máte Vy více prostoru k bydlení. Například v dvoupodlažním montovaném domu o zastavěné ploše 100 m2, se vykazuje dřevostavba větší obytnou plochou o více než 10 m2, v porovnání se zděným domem, o stejné zastavěné ploše a srovnatelných tepelně technických parametrech. Dá se tedy říci, že u domu o zastavěné ploše 100 m2 má dřevostavba postavená sendvičovým způsobem o jeden pokoj navíc.

7

Náš systém díky variabilitě a nízké hmotnosti umožňuje výstavbu nejen rodinných domů, ale výborně se hodí i pro stavby komerčního charakteru (bytové domy, administrativní budovy, kanceláře, školky, domovy důchodců), kde je úspora prostoru ceněna několikanásobně. Zejména nízká hmotnost panelů umožňuje efektivně nástavby na stávající bytové domy v městské zástavbě, bez statického přitížení.

8

Variabilita našich MOBILHOUSE domů umožňuje jedinečný způsob bydlení. Je to okouzlující modulová stavba, kterou si pouze vyberete a pak se rovnou nastěhujete. Tyto domky jsou nabízeny v několika typech a v různých kombinacích. Kdy můžete plánovat své bydlení postupně s rostoucími nároky Vaší rodiny, případně finančních možností. Tyto modulové domy jsou vhodné i jako rekreační objekty, školky nebo domovy důchodců uskupených v různých formacích. Případně poslouží jen jako ateliér na zahradě.

zavolat
Chci ceník a katalog -