Projekty a stavební povolení pro dřevostavby

Projektová a Inženýrská činnost

Rozhodnutí o stavbě rodinného domu, je důležitým krokem v našem životě. Proto nesmíte podcenit přípravnou fázi.

K tomuto účelu je Vám plně k dispozici tým odborníků  firmy Dřevo-House s.r.o. Poradíme Vám od výběru pozemku, umístění objektu na pozemek až k jeho samotné realizaci. Důležitou fází je samotná projektová dokumentace, která slouží zejména pro odstranění všech budoucích kritických míst v samotné realizaci, pro prostorovou představu a v neposlední řadě k účelům úřadu pro vydání stavebního povolení. Naším cílem je vytvářet soudobou a funkční architekturu, která odpovídá všem požadavkům klienta. Můžete si vybrat z našeho katalogu dřevostaveb, případně tyto typové domy upravíme, dle Vašich požadavků, nebo Vám vypracujeme Vaše vysněné řešení. Projdeme spolu detailně Vaše požadavky na bydlení a navrhneme ideální dispozici.  Vypracujeme dokumentaci a vyřídíme za Vás stavební povolení. Vy budete vše sledovat z tepla domova.

 

1

Před výběrem pozemku bychom měli mít, alespoň hrubou představu o tom jak velký dům chceme stavět. Tomuto základnímu požadavku musíme hledat relevantní stavební pozemek. Důležitá je také dostupnost inženýrských sítí. Rádi Vám s výběrem pozemku pomůžeme. Navštívíme s Vámi pozemek a kompletní problematiku, výhody či nevýhody dané lokality probereme přímo na místě.

2

Prohlédněte si náš katalog dřevostaveb, případně můžeme spolu navštívit naše vzorové domy, nebo domy které právě stavíme. Nevíte si rady s tvarem domu, zda bungalov či patrový, jaký typ střechy, vnitřní technologie domu. Nevadí, probereme s Vámi všechny možnosti a spolu dáme domovu tvář. Pokud patříte mezi zákazníky, kteří mají zpracovanou architektonickou studii, my z ní můžeme vycházet a postavíme Vám dům podle Vašich podkladů.

3

Uzavřeme společně smlouvu, kde budou definovány půdorysy a pohledy, vybavení domu a rozsah prací. Přílohou je také rozpočet včetně garantované ceny domu, kterou nikdy nepřekročíme.

4

Seznámíte se s managerem projektu, který bude zodpovídat za hladký průběh stavby až po jeho předání. Společně dáte domu tvář. Vyberete barevné členění fasády, vnitřní zařizovací předměty, vypracujeme Vám vizualizace koupelen, vyberete spolu podlahy a doladíte spolu všechny detaily ohledně vnitřního vybavení domu. Na základě katalogu standardů firmy Dřevo-House s.r.o. 

5

Jakmile si projdete s managerem fází 4, vyřídíme Vám stavební povolení včetně všech vyjádření potřebných pro úřady.

6

Jakmile bude stavební povolení vydáno. Naplánujeme s Vámi termín montáže domu, dle Vašich požadavků a našich dostupných kapacit. Vše by mělo probíhat s minimálně 2 měsíčním předstihem. Důležité je zajistit kontinuitu realizace celé zakázky. V sekci realizace je rozepsána podrobně časová posloupnost samotné výstavby. 

zavolat
Chci ceník a katalog -