Realizace

Společnost Dřevo-House s.r.o. má dva hlavní výrobní programy. A to výroba a montáž panelových dřevostaveb. A výroba Mobilhouse, neboli modulových domů.

 

1

Klientům nabízíme komplexní servis, pomoc a odborné poradenství v oblasti dřevostaveb.  Každý klient má na výběr z našeho katalogu typových domů. Samozřejmostí jsou úpravy dispozic, dle požadavků klienta případně individuální výstavba podle vašich představ, jsme profesionálové a žádné přání pro nás není překážkou. Domy jsou prováděny systémem panelové montáže, kdy se na stavbě montují již hotové z výroby připravené stěny, jejich konstrukční složení můžete naleznout v sekci technologie. Tato technologie nám umožňuje montáž hrubé stavby domu v řádu několika dní. A dokončení celé stavby v rozmezí 3-4 měsíců, zaleží na rozsahu práce a Vašich požadavcích. Všechny domy jsou k výběru ve třech stupních dokončení. Hrubá stavba, na dokončení, na klíč. Systém panelů je certifikovaný. Jedná se o využití špičkových technologií a nejkvalitnějších materiálů na trhu.

2

V případě, že řešíte akutní potřebu bydlení, případně jste zastánce nenáročného a přesto komfortního bydlení. Nebo chcete rekreační objekt, kancelář, ateliér na zahradu či k domu. Jsou tu pro Vás naše modulové domy. Tyto okouzlující modulové domy si stačí vybrat a pak se pouze nastěhovat. Nemusíte nikam jezdit, nic stavět. Náš domek přijede za Vámi. Tyto domy jsou vhodné i pro podnikání, jako kanceláře, ubytovací kapacity, kavárny atd. Více o technologii naleznete v sekci technologie. Nesčetnou výhodou těchto Mobilhouse je, že pro výstavbu není potřeba vyřizovat stavební povolení. Nemusíte řešit, zda je daný pozemek vhodný pro stavbu. Jednoduše se dnes rozhodnete, a zítra bydlíte.

Velikost domku je vaší volbou. Je to rostoucí dům, kdy můžete začít se základním modulem a postupně, dle potřeb přistavovat. Základní modely jsou k dispozici n v našem katalogu dřevostaveb. Stupeň dodání a míru vybavení naleznete v sekci ceník.

3

Pokud máte splněny všechny body domu z přípravné fáze viz Inženýrská činnost,  přejdeme k samotnému plánování realizace Vašeho domu. Zejména termínu nástupu, tak aby to vyhovovalo oběma stranám. Termín montáže je vhodný řešit, alespoň s dvouměsíčním předstihem.

4

Nejprve je třeba připravit základovou desku. Můžeme ji zrealizovat my, případně jiný dodavatel, kterého si vyberete. Ceny našeho katalogu dřevostaveb jsou včetně základových desek. Při realizaci základové desky je kladen velký důraz na přesnost a rovinatost, které dřevostavby vyžadují a to zejména systém panelové montáže.

5

Naši konstruktéři pomocí odborného programu pro konstruování dřevostaveb, statiky a know-how společnosti Dřevo-House s.r.o., navrhnou detailně konstrukci domu, tak aby jednotlivé díly na stavbě do sebe zapadali. Vyrobíme tzv. výrobní výkresy pro samotnou výrobu. Výroba probíhá ve specializované hale. Stěnové panely procházejí trojstupňovou kontrolou, abychom mohli garantovat vysokou kvalitu a přesnost. Díly jsou v době přepravy na stavbu zabezpečeny proti poškození.

6

Montáž provádí vysoce kvalifikovaní lidé, kteří jsou strůjci kvality firmy Dřevo-House s.r.o. Montáž probíhá, dle náročnosti 1-3 dny pod dohledem stavbyvedoucího. Samotná montáž probíhá z panelů, jejichž konstrukční provedení můžete naleznout v sekci Technologie. Hrubá stavba domu nám zabere max. 8 dní.

7

Po montáži hrubé stavby jsou na řadě práce v interiéru budovy, které trvají další 2-3 měsíce.  Musíme dokončit rozvody inženýrských sítí. Dodělat záklopy stěn, provést betonové potěry, osadit finální podlahové vrstvy, obklady. Vymalovat a zařídit interiér, dle Vašeho přání, včetně instalace sanitárního zařízení a dveří. Rozsah prací záleží na Vašem požadavku na stupeň dokončení, který jste projednávali s managerem v počátku přípravy stavby. Po dokončení interiéru je samozřejmostí provedení řádného úklidu.

8

V rozmezí  12-15 týdnů od zahájení montáže Vám předáme hotový dům. Vždy čistý a uklizený včetně umytých oken. Se stavbyvedoucím projdete celý dům, dostanete záruční listy, revize, návod na užívání a můžete začít bydlet.

zavolat
Chci ceník a katalog -