O nás

Máme za sebou řadu úspěšných realizací na území ČR, ale také v zahraničních zemích, které jsou kolébkami tohoto odvětví, jako jsou Kanada, Amerika a Austrálie. Tyto nabyté zkušenosti, zdravé sebevědomí a potenciál jsme se rozhodli zúročit na evropském stavebním trhu. Firma Dřevo-House klade důraz na zdravotní nezávadnost materiálů, a proto ve všech požadavcích splňujeme tuzemské normy i přísné normy zemí evropské unie.

 

Hlavním programem naší společnosti je výroba montovaných panelových dřevostaveb a mobilhouse, neboli montovaných staveb. Cílevědomá práce na technických parametrech, maximální přesnost při zabezpečování kvality a propracovaná logistika nám umožňují realizovat v krátké době sny o zdravém a úsporném bydlení.

Stavební systém spojuje tradiční materiály, jako dřevo se špičkovými současnými materiály a technologiemi, prostřednictvím systému suché výstavby. Tento systém splňuje veškeré požadavky na ekologickou výstavbu v souladu s moderním způsobem života. Montáží sendvičových panelů, docílíme vysoké energetické nároky na budovy spolu s minimální spotřebou zastavěných prostor.

Systém stěnových panelů je certifikovaný od státní zkušebny VVUD Praha. Tato nezávislá zkušebna provádí pravidelný dohled nad výrobou panelů.

 

Klientům nabízíme komplexní servis, pomoc a odborné poradenství.  Každý klient má na výběr z našeho katalogu typových domů. Samozřejmostí jsou úpravy dispozic, dle požadavků klienta, případně individuální výstavba podle vašich představ, jsme profesionálové a žádné přání pro nás není překážkou. Domy jsou dodávány ve třech základních stupních dokončení. Hrubá stavba, na dokončení, na klíč. Speciální kategorii tvoří kategorie dřevostaveb do 1,5 milionu a mobilhouse

zavolat
Chci ceník a katalog -